ВІРТУАЛЬНА ПРОФОРІЄНТАЦІЯ: АГІТУЄМО І У СВЯТО!
У День вишиванки, 19 травня 2022 року, дружніми кафедрами, що знаходяться у корпусі №2 ЛНТУ (вул. Потебні, 56), а саме цифрових та освітніх технологій, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, прикладної механіки та мехатроніки було проведено онлайн профорієнтаційну зустріч зі школярами випускних класів Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького.
Серед запрошених спікерів – декан ФТМІ ЛНТУ Ігор Мурований, відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура.
Організатори інформаційного заходу завідувачі відповідних кафедр Віталій Кабак, Юрій Лапченко, Ростислав Редько цікаво та у доступній формі вмотивовано розповіли про освітні програми майбутнім студентам. Доценти кафедри ПМ та М Володимир Симонюк та Наталія Гулієва доповнили інформацію щодо ВСТУПУ 2022 та висвітлили основні моменти вступної кампанії ЛНТУ.
Зустріч з потенційними 22 абітурієнтами відбулася у конструктивному та цікавому діалозі.
Не зупиняємося та плануємо вже майбутні зустрічі!!!
Олександр Повстяной