З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА УКРАЇНУ!

Починаючи з 2010 року, науковці з різних куточків України та світу збираються для обговорення прогресивних напрямків розвитку автоматичних технологічних комплексів та мехатронних роботизованих систем. Цьогоріч теж не стали відмовлятися від онлайн-зустрічі, адже в умовах війни спілкування є дуже важливими як і для науковців, так і для підтримки наших Збойних Сил України.

Особливості проведення наукових досліджень в Україні в умовах військового стану заслугововують на повагу та допомогу міжнародного товариства. Плідна, конструктивна робота, в ім’я здоров’я, збереження сили духу всіх нас і нашої патріотично налаштованої молоді тільки сприятиме розвитку України та науки зокрема.

Сьогодні наука, особливо технічна, виступає на своєму фронті, поруч з нашою армією, у війні з російськими окупантами.

Кращі доповіді будуть рекомендовані до публікації у науковому журналі «Перспективні технології та прилади» за 2022 рік.

Адміністрація Луцького національного технічного університету, науковці нашого ЗВО, команда VII Міжнародної науково-технічної конференції з проблем вищої освіти і науки ТК-2022 «Прогресивні напрямки розвитку автоматичних технологічних комплексів» щиро вітає учасників конференції та впевнена у цікавій, науковій, корисній роботі, впевненості миру нам у завтрашньому дні і перемозі Україні.

 Ми впевнені, що наступного разу всі зустрінемося у мирному форматі!

 

Щоб приєднатися до відеозустрічі, натисніть посилання https://meet.google.com/kqm-ntii-hjp

Щоб приєднатися з телефону, необхідно встановити додаток  Google Meet

Або наберіть номер ‪(US) +1 505-738-1649, PIN-код: ‪556 977 854#

Program_2Tut_TK ДО ДРУКУ