2nd International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange (DSMIE-2019), яка організована Сумським державним університетом та Луцьким національним технічним університетом. Детальна інформація на офіційному веб-сайті конференції //dsmie.sumdu.edu.ua.

DSMIE-2019 спрямована на широке коло дослідницьких викликів у галузях машинобудування, механіки та хімічної інженерії, фокусуючись на проектних задачах, методах моделювання, автоматизованих системах, розробці програмного забезпечення, ІКТ інструментах та впровадженні стратегії Індустрія 4.0 для вирішення інженерних задач.

Упродовж DSMIE-2019 планується обмін науковим досвідом представників промисловості та закладів вищої освіти, установлення ділових і особистих контактів, виявлення нових можливостей кооперації тощо.

Цей захід має на меті обмін науковим досвідом представників промисловості та закладів вищої освіти, встановлення ділових і особистих контактів, виявлення нових можливостей кооперації, пошуку сфер впровадження інновацій та об’єднання зусиль у вирішенні спільних проектів.

Робоча мова конференції – англійська.

Інформація до відома про DSMIE-2019

• Загальна інформація про конференцію DSMIE-2019 за //dsmie.sumdu.edu.ua
  • Повні статті авторів опубліковані видавництвомSpringerу серії книг Lecture Notes in Mechanical Engineering під назвою “Advances in Design, Simulation and Manufacturing” та проіндексовані базою даних SCOPUS.

З повагою,

DSMIE-2019 Team

VITALII IVANOV, Ph.D., Associate Professor, ING.PAED.IGIP

Associate Professor | Department of Manufacturing Engineering, Machines and Tools