2019 рік кафедри у фото та подіях – є що згадати і чим пишатися!

Ось і завершився черговий рік… Кафедра прикладної механіки провела та завершила 2019 рік з певними здобутками, перемогами та результатами.

Якнайкраще це можуть продемонтрувати фото – світлини 2019 року, пов’язані з діяльністю нашої кафедри.

Захист магістрів 2018-2019 н.р.

Відвідування студентами та викладачами “Kromberh End Shubert”

Ми на SKF Ukraine

Робоча група організації чергової VII Міжнародної науково–практичної конференції «Теоретичні і експериментальні дослідження в сучасних технологіях матеріалознавства та машинобудування»

Учасники VII Міжнародної науково–практичної конференції «Теоретичні і експериментальні дослідження в сучасних технологіях матеріалознавства та машинобудування