Виробничий процес на ТзОВ “Кромберг енд Шуберт Україна” очима студентів кафедри прикладної механіки

10 жовтня 2019 року студенти-інженери із кафедри прикладної механіки мали змогу ознайомитися із виробничим процессом ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна».

Під  час захоплюючої екскурсії  нам розповіли про специфіку роботи та структуру підприємства, соціально-економічний стан та перспективи розвитку. Масштаби виробничих дільниць вражали розмірами та новизною, працівники професійністю, а структурна поетапність та конкретизованість їх дій просто вражала.

ТзОВ «Кромбергенд Шуберт Україна» – це підприємство з 100% іноземними інвестиціями, яке спеціалізується на виготовленні електричних бортових кабельних систем для автомобілів європейських виробників (VW, BMW, Mercedes).

Працівникам гарантують соціальний захист, професійний ріст, стабільність та офіційне працевлаштування.

Як це було, дивіться на фото…

Іванна Каліновська