Луцький НТУ на InterPartner2019 в Одесі!

Протягом чудових теплих днів у надихаючій та гостинній Одесі, починаючи з 10 вересня 2019 року, відбувся міжнародний науковий діалог – InterPartner 2019!

Одеський національний політехнічний університет як головний організатор мудрого дійства гостинно відкрив двері для більше 150 учасників конференції з понад 10 країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Луцький НТУ був безпосереднім свідком та активним спікером у проведенні та участі цікавого наукового заходу.

Кафедри прикладної механіки і товарознавства та експертизи у митній справі Луцького НТУ, в особі Олександра Повстяного, Валентини Ткачук та Олени Пахолюк, представили свої наукові досягнення-доповіді для всезагального міжнародного обговорення.

InterPartner-2019, в цілому, сприяв науково-дослідній діяльності учасників, активізував обмін науковою інформацією між науковцями, розробниками, інженерами, які працюють у світі.

Дана конференція є ідеальною платформою для обміну думками, досвідом та знаннями у галузі, що стосується інженерії.

Дякуємо за плідну роботу, цікаву зустріч та наукову співпрацю організаторам)))

Олександр Повстяной,
кафедра прикладної механіки Луцького НТУ