А наші – кращі всіх!

Вже традиційно, 13 липня, в День народження члена кафедри прикладної механіки, декана Луцького НТУ Ростислава Редька відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів випуску 2019 року.

39 студентів спеціальності «Прикладна механіка» отримали довгоомріяні підтвердження свого фахового спрямування – офіційні документи.

З великою честю пройтися по червоній доріжці та отримати свій диплом з рук ректора ЗВО Петра Савчука мали можливість «червонодипломники» бакалаври прикладної механіки – Дмитро Коляда, Олександр Горобей, Віталій Трикуш.

Сьогоднішній день був незабутнім, яскравим та емоційним для наших випускників-бакалаврів. Багатосторінкові конспекти, реальна практика, здачі сесій, успішно захищені випускні роботи… Попереду нове майбуття! Успіхів вам та здійснення усіх найзаповітніших мрій! В добру путь! І…чекаємо на продовження навчання в магістратурі Луцького НТУ!

ДЯКУЄМО ЗА НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ТА РІШУЧІСТЬ!

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ!

УСПІХІВ ВАМ У ЖИТТІ!