8 лютого 2019 року відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів Луцького національного технічного університету у стінах Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, зокрема і кафедри прикладної механіки.

Для того, аби вручити своїм вихованцям дипломи, під гучні оплески на сцену були запрошені ректор Луцького НТУ, проректори та декани, вбрані у мантії. Спільно з усіма присутніми вони виконали Гімн України. Потому із вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який оголосив відкриття урочистої церемонії.

Згодом декан технологічного факультету Луцького національного технічного університету доцент Олег Заболотний, а також працівники деканатів та завідувачі випускових кафедр (серед них і завідувач кафедри прикладної механіки доцент Дмитро Сомов) привітали випускників зі святом та урочисто вручили дипломи. У цей час зі сцени лунала інформація про успіхи та досягнення технологічного факультету.

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо легкої життєвої долі та усіляких успіхів!!!