Участь в конкурсі ім. академіка НАН України В.В.Скорохода

серед молодих матеріалознавців

Традиційно кожної осені Інститут проблем матеріалознавства ім.І.М. Францевича НАН України проводить конкурс наукових робіт серед молодих матеріалознавців.

Цьогоріч взяв участь у даному конкурсі викладач кафедри прикладної механіки Луцького НТУ Олександр Повстяной з науковою роботою «Моделювання, прогнозування та розробка пористих структурованих виробів для очищення рідин на основі узагальненої теорії упаковок з використанням комп’ютерно-інформаційних технологій».

І ось, під Новий рік, оголосили результати – I місце у конкурсі ім. академіка НАН України В.В.Скорохода серед молодих матеріалознавців отримав Олександр Повстяной!

Вітаємо переможця та бажаємо подальших наукових перемог та творчих здобутків!!!