НОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА В ДІЇ

На кафедрі відбулася зустріч з першокурсниками нової освітньої програми МОРВС. Зустріч була організована за участі викладачів кафедри і, зокрема, куратор групи Сичук В.А., завідувач кафедри Редько Р.Г., гарант освітньої програми Придальний Б.І., відповідальна на кафедрі за роботу з студентами Самчук Л.М., член групи забазпечення Четвержук Т.І.

Були обговорені питання що стосуються початку освітнього процесу (виявлення проблем та побажань), інформування про особливості ОП, особливості сучасних тенденцій в освітньому процесі, планування подальших заходів, що стосуються підвищення ефективності взаємодії студентів з викладачами та проведення заходів з викладачами кафедри.

Придальний Б.І.

3 thoughts on “Зустріч з першокурсниками нової освітньої програми