ОЗНАЙОМЛЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ З ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ КАФЕДРИ

9 вересня 2021 року на кафедрі прикладної механіки та механотроніки ЛНТУ відбувся брифінг, на якому гарант ОП “Прикладна механіка” к.т.н., доцент Тетяна Божко та завідувач кафедри к.т.н., доцент Ростислав Редько надали повну інформацію про дану освітню програму, розповіли про переваги та перспективи.

Поточний перебіг навчального процесу на кафедрі вміло-професійно проінформували наші доповідачі, а позицію студентської сторони було озвучено питаннями першокурсників.

Питання ОП, які поставлено за мету розкрити, доповідачі висвітлили якомога ширше та глибше, ніж це було викладено у презентаційних матеріалах!

Інформаційна служба кафедри ПМ та М