ПРОФОРІЄНТАЦІЯ + МОДЕРНІЗАЦІЯ + ІНТЕГРАЦІЯ = СПРАВЖНЯ СПІВПРАЦЯ

18-19 лютого 2020 року кафедра прикладної механіки Луцького НТУ провела дружні та конструктивні дні у рідному Ковельському промислово-економічному коледжі.
У вівторок 18 лютого доценти Олександр Повстяной, Віктор Сичук та Роман Полінкевич у рамках чергового етапу допомоги у модернізації фрезерного консольного вертикального верстату з ЧПУ ГФ2171С5 провели профорієнтацію студентам коледжу у навчально-виробничій майстерні КПЕКу, показали справжні перспективи модернізації верстатів з ЧПУ, відповіли на питання бажаючих навчатися на спеціальності “Прикладна механіка”.

А вже 19 лютого, у середу, відбулась зустріч представника компанії “FESTO” Риженко Євгена та завідувача кафедри прикладної механіки Луцького НТУ Сомова Дмитра з керівництвом КПЕК, під час якої були окреслені дотичні лінії щодо механізму оновлення гідро- пневмоапаратури лабораторії “Приводи технологічного обладнання” та оптимізації роботи металорізального парку верстатів коледжу.

ДЯКУЄМО КЕРІВНИЦТВУ, ВИКЛАДАЧАМ ТА СТУДЕНТАМ КПЕК ЗА ОРГАНІЧНУ,  ЦІКАВУ ЗУСТРІЧ!
ДИВИМОСЯ РАЗОМ З НАДІЄЮ НА МАЙБУТНЄ!

Олександр Повстяной