Полінкевич Роман Миколайович

к.т.н., доцент

 

Дисципліни, які викладає: Обладнання та транспорт механообробних цехів, верстати автомати та автоматичні лінії, основи конструювання верстатів та машин, транспортно-накопичувальні системи та промислові роботи, конструювання верстатів та машин.

Освіта:

З 1995р. по 1999р. навчався в Луцькому вищому професійному училищі № 9. По закінченню отримав диплом з відзнакою за спеціальністю верстатник широкого профілю, налагоджувальник автоматичних ліній та агрегатних верстаті.

З 1999р. по 2004р. навчався в Луцькому державному технічному університеті і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» та здобув кваліфікацію інженер-механік. Під час навчання в університеті працював завідувачем лабораторіями кафедри верстатів Луцького державного технічного університету за сумісництвом.

З 2004р. по 2007р. навчався в аспірантурі при Луцькому державному технічному університеті. В грудні 2009р. була захищена дисертація на тему «Модульний параметричний синтез шпиндельних гідростатичних підшипників з комплексним врахуванням похибок» та присуджений науковий ступінь кандидата технічних наук із спеціальності процеси механічної обробки, верстати та інструменти.

 

Наукові інтереси:

Вдосконалення вузлів металорізальних верстатів з метою підвищення продуктивності обробки. Гідростатичні підшипники шпиндельних вузлів верстатів для високопродуктивної прецизійної обробки.