Герасимчук Галина Андріївна

к.т.н., доцент

Дисципліни, які викладає: спецтехнології в машинобудуванні; сучасні методи обробки в машинобудуванні; проектування верстатного оснащення; технологічна оснастка, управління проектами в машинобудуванні.

Освіта:

У 1993 році закінчила Ковельський машинобудівний технікум, де здобула кваліфікацію техніка-технолога за спеціальністю «Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», у 1997 році – технологічний факультет Луцького індустріального інституту та отримала кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю «Технологія машинобудування», а у 1998 році закінчила Луцький державний технічний університет  і отримала кваліфікацію магістра за спеціальністю «Машини і технологія пакування». У 2009 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Комп`ютерні системи та мережі» та здобула кваліфікацію спеціаліста з комп’ютерних систем.

Є кандидатом технічних наук за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва. Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26 жовтня 2012 року присвоєно вчене звання доцента кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування.

Наукові інтереси:

Комп’ютерне моделювання та технології в машинобудуванні. Управління проектами.